• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

pookie_mkd

Прекар
pookie
Омилен цитат
Roses are red, violets are blue, Frankenstein is ugly, but what the fuck happend to you
Музика
Rap & Hip Hop toa e najvazno pa sea od sve drugo po malce :D
Омилен спорт
Cyber Sport :D

Трофеи

 1. 110

  10 години со нас

  Имаш причина да частиш, денес правиш Љубилеј ;)
 2. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 3. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно