• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

pookie_mkd

Прекар
pookie
Омилен цитат
Roses are red, violets are blue, Frankenstein is ugly, but what the fuck happend to you
Музика
Rap & Hip Hop toa e najvazno pa sea od sve drugo po malce :D
Омилен спорт
Cyber Sport :D
На врв Дно