1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
poljakot
Последна активност:
5 Април 2020 во 19:11
Зачленет:
20 oктомври 2010
Мислења:
133
Допаѓања:
75
Поени од трофеи:
110

Ги следи 3

Следачи 2

Пол:
Машко

Сподели

poljakot

Gaining Experience, Машко

poljakot последен пат беше виден (како):
5 Април 2020 во 19:11