1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
polaris
Последна активност:
28 ноември 2019
Зачленет:
10 Мај 2015
Мислења:
68
Допаѓања:
28
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
31 oктомври 1975 (Возраст: 44)
Локација:
Прилеп

Сподели

polaris

Intern, Машко, 44, од Прилеп

VAPING ON 16 Април 2016

polaris последен пат беше виден (како):
28 ноември 2019