1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
pocttopus
Последна активност:
17 Мај 2012
Зачленет:
21 Мај 2010
Мислења:
458
Допаѓања:
100
Поени од трофеи:
252

Ги следи 1

Локација:
Skopje, Naboo

Сподели

pocttopus

Gaining Experience, од Skopje, Naboo

pocttopus последен пат беше виден (како):
17 Мај 2012