1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Pljaf
Последна активност:
23 Февруари 2020 во 15:53
Зачленет:
26 Декември 2013
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
9 Јануари 1996 (Возраст: 24)

Сподели

Pljaf

Intern, Машко, 24

Pljaf последен пат беше виден (како):
23 Февруари 2020 во 15:53