1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
plisner
Последна активност:
13 Јануари 2011
Зачленет:
14 ноември 2009
Мислења:
29
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
0
Роденден:
1 Јануари 1980 (Возраст: 40)

Сподели

plisner

Intern, 40

plisner последен пат беше виден (како):
13 Јануари 2011