• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од playgirl

  1. P

    Конечно Paypal и во Македонија?

    Не има на листа на Paypal или?! Зашто јас нигде не ја гледам Македонија во листата за нов акаунт?!
На врв Дно