1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
pLaToOn
Последна активност:
5 oктомври 2019
Зачленет:
24 Јануари 2012
Мислења:
227
Допаѓања:
189
Поени од трофеи:
140

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
4 Април 1973 (Возраст: 46)

Сподели

pLaToOn

Gaining Experience, Машко, 46

pLaToOn последен пат беше виден (како):
5 oктомври 2019