• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Plamen
Реакции
1
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Plamen
  Plamen
  Извини вака што касно ти враќам, али одамна не сум се логирал ... (работа).... јас рутерот веќе го продадов, фала за понудата и уште еднаш извини за задоцнетото возвраќање... поздрав
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно