1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Piwcho
Последна активност:
13 ноември 2019 во 19:52
Зачленет:
13 Јули 2015
Мислења:
394
Допаѓања:
254
Поени од трофеи:
155
Пол:
Машко
Роденден:
24 Април 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Piwcho

Gaining Experience, Машко, 29

Piwcho последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Прегледува скорешни активности, 13 ноември 2019 во 19:52