• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
PIROMAN_KU
Реакции
1
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • Остави ми маил за да ти го пратам на маил, незнам како да го закачам краков на рапид дава rapidshare дава само опција на маил да се прати.
    Поздрав.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно