1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
pimpa
Последна активност:
1 Август 2009
Зачленет:
7 Февруари 2009
Мислења:
7
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Сподели

pimpa

Intern

pimpa последен пат беше виден (како):
1 Август 2009