1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Piljar
Последна активност:
3 Јуни 2020 во 18:01
Зачленет:
13 Јули 2011
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55

Ги следи 1

Пол:
Машко

Сподели

Piljar

Intern, Машко

Piljar последен пат беше виден (како):
3 Јуни 2020 во 18:01