1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои [email protected] ги следи

 1. Dark_angelMKD

  Gaining Experience, Машко, од Струга
  Мислења:
  558
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  295
 2. ernesto

  Intern, Машко, од Kumanovo
  Мислења:
  175
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  200
 3. JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,343
  Допаѓања:
  1,074
  Поени од трофеи:
  842
 4. lamja

  Gaining Experience, Машко, 38, од Skopje
  Мислења:
  424
  Допаѓања:
  181
  Поени од трофеи:
  392
 5. MetalGear

  On your way to fame, Машко, 34
  Мислења:
  2,993
  Допаѓања:
  503
  Поени од трофеи:
  812