1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
PhysX
Последна активност:
3 ноември 2014
Зачленет:
14 Април 2010
Мислења:
25
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Роденден:
1 oктомври 1993 (Возраст: 26)

Сподели

PhysX

Intern, 26

PhysX последен пат беше виден (како):
3 ноември 2014
  1. На профилот на PhysX сеуште нема пораки.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Роденден:
  1 oктомври 1993 (Возраст: 26)
  Професија:
  Средношколец :)
  Омилен цитат:
  "When a girl tells you how many guys she slept with, multiply it by three and that's the real number."
  - Stifler "American Pie 2"
  Музика:
  Се, турлитава сум :D Ама сепак најмногу псајтранс :)
  Видео:
  http://www.youtube.com/watch?v=k7fdwk7iirk
  Најчесто користени апликации:
  Google Chrome дефинитивно :D i Photoshop CS3 кога имам слободно време :)