1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
phiwiphzz1999
Последна активност:
14 Јуни 2010
Зачленет:
13 Јуни 2010
Мислења:
5
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 2

Роденден:
Јануари 8

Сподели

phiwiphzz1999

Intern

phiwiphzz1999 последен пат беше виден (како):
14 Јуни 2010