1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
phirex
Последна активност:
2 Јуни 2020 во 09:33
Зачленет:
23 Април 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Роденден:
28 Април 1995 (Возраст: 25)

Сподели

phirex

Intern, Машко, 25

phirex последен пат беше виден (како):
2 Јуни 2020 во 09:33