• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

pettre100

Роденден
25 јануари 1986 (Возраст: 35)
Локација
Skopje
Професија
Copywriter
Пол
Машки
Омилен спорт
Fudbal
Интереси
Premier League

Контакт

Скајп
pettre100

Следи

Трофеи

 1. 10

  Facebook

  Поврзи го твоето корисничко име со Facebook.
 2. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 3. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно