1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
petrusevski
Последна активност:
22 oктомври 2019
Зачленет:
24 Април 2010
Мислења:
25
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
60

Сподели

petrusevski

Intern

petrusevski последен пат беше виден (како):
22 oктомври 2019