• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од petkopetkov

 1. P

  Java Programer

  Zatvoren e oglasov , najden e coek :)
 2. P

  Java Programer

  Se bara java programer -nekoj koj e dobro zapoznaen so OOP konceptot -NE se potrebni nikakvi napredni poznavanja od Java -poznavanje od oblata na Android platformata e dobredojdena se raboti za polno rabotno vreme od pon do petok... slobodno prasuvajte sto ve interesira ispratete CV...
На врв Дно