1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Petko
Последна активност:
14 ноември 2011
Зачленет:
4 Септември 2009
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
25 Мај 1967 (Возраст: 52)

Сподели

Petko

Intern, 52

Petko последен пат беше виден (како):
14 ноември 2011