• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од PeterBando

 1. P

  Оданочување на интернет заработка?

  аии што сум стопирал у вторник !!
 2. P

  Оданочување на интернет заработка?

  Здраво момци, како што глеам последниот пост е од 2010г, а овде кај нас ги мењаат на 5мин ути закониве, е сеа сакам да прашам за у денешницава како стојат работиве со даноците од заработка на интернет, колку посто е што како?, ако знае некој нека пише, фала однапред
 3. P

  Дигитални крипто-валути: совети - подесувања (забранета трговија ако сте без права на огласување!)

  Здраво на сите, сакам да го споделам ова јас имам gridseed dual miner (LTC+BTC miner 8GH/300k) и со него на овој сајт http://cointellect.com/?code=f23b46de заработувам 50 евра месечно, ако сака некој нека ми пише на меил па доколку сум во можност ке ви објаснам [email protected]
На врв Дно