1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
PetelkoPetelkov
Последна активност:
22 oктомври 2019
Зачленет:
10 Септември 2015
Мислења:
8
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
26 Декември 1992 (Возраст: 26)

Сподели

PetelkoPetelkov

Intern, Машко, 26

PetelkoPetelkov последен пат беше виден (како):
22 oктомври 2019