1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
petelko23
Последна активност:
15 Мај 2020
Зачленет:
5 Август 2011
Мислења:
31
Допаѓања:
18
Поени од трофеи:
60

Сподели

petelko23

Intern

petelko23 последен пат беше виден (како):
15 Мај 2020