1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Petarys's Recent Activity

 1. Petarys одговори на темата Apple паметни телефони - генерална дискусија.

  Сепак ќе ги чекам ајфоните у 2020. Веќе имам Xr и нема поента да се апгрејдне на 11ка кога е де факто истиот телефон минус...

  21 Септември 2019 во 08:32
 2. На Petarys му/ѝ се допаѓа мислењето на draganamon во темата Apple паметни телефони - генерална дискусија.

  Не го разбирам хејтот кон iPhone. Можеби цената. Секој со своите потреби. Имам 4 години стар iPhone 7+ кој си работи супер. Во план сум...

  21 Септември 2019 во 08:26
 3. На Petarys му/ѝ се допаѓа мислењето на TylerMkD во темата Apple паметни телефони - генерална дискусија.

  Така им викаат и на тие Ферари што купуваат, дека сега за сервис е поскапо, немаш многу опции како на Шкода итн...

  21 Септември 2019 во 08:20