1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Petarys ги следи

 1. DF-1

  Intern
  Мислења:
  98
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  10
 2. Skopje0001

  Intern, Женско, од Скопје
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15