1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
PetarMK
Последна активност:
26 Март 2020 во 05:17
Зачленет:
10 Мај 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јануари 1970 (Возраст: 50)

Сподели

PetarMK

Intern, Машко, 50

PetarMK последен пат беше виден (како):
26 Март 2020 во 05:17