• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
PeTaR-
Реакции
19
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • znaesh besplaten hoosting kaj sho nudat joomla instalacija ili, samo na makedonskovo go ima ... ?? i ako znaesh kako da instaliram joomla download-irana kako skripta pishi mi ..
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно