• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Petar.G

Роденден
октомври 1
Прекар
Pepi
Професија
IT analiticar
Омилен цитат
Omnia mea mecum porto
Музика
Rock & Pop
Видео
http://www.youtube.com/watch?v=AUn3_cdxkT0
Програмски јазици
Ne sum programer
Најчесто користени апликации
MS Visio, MS Excel
Омилен спорт
Tenis
На врв Дно