1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
petar.bt
Последна активност:
3 Септември 2019
Зачленет:
12 Август 2007
Мислења:
731
Допаѓања:
20
Поени од трофеи:
255
Роденден:
12 Јули 1993 (Возраст: 26)

Сподели

petar.bt

Intern, 26

petar.bt последен пат беше виден (како):
3 Септември 2019
  1. petar.bt
   petar.bt
   емаил можат да испраќаат само логираните корисници. истото важи и за приватните пораки.
  2. DekoRoker
   DekoRoker
   Петар искрено воодушевен сум од апликацијата е-Дневник што си ја направил, одличен систем, одличен интерфејс, едноставно прекрасно.. Идејата ти е супер, а да ти кажам искрено вакво нешто треба по училиштата да има.. Една препорака само, приметив имаш дел каде што се праќат пораки.. Ако тој дел ти е public, тогаш стај си и captcha чисто ради сигурност, јас така се излажав не ставив и после ми се наполни мејлот со глупости.. А ако е само private, односно може да праќат пораки само логирани корисници тогаш може и без тоа.. Уште еднаш браво за проектот..
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Роденден:
  12 Јули 1993 (Возраст: 26)
  Прекар:
  програмеро
  Професија:
  Средношколец
  Омилен цитат:
  живеј, сакај, уживај и не мисли на криза зошто животот нема реприза
  Музика:
  секаква
  Програмски јазици:
  PHP, JS, Visual Basic, Pascal, основно ниво C,C++,C# и Java....
  Најчесто користени апликации:
  Skype , pidgin , Amarok, Dreamweaver, VB
  Омилен спорт:
  кошарка и стрелаштво
  Интереси:
  компјутери, електроника и стрелаштво

  Потпис