1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
pesimist
Последна активност:
28 Јануари 2015
Зачленет:
10 Мај 2014
Мислења:
12
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јануари 1978 (Возраст: 42)

Сподели

pesimist

Intern, Машко, 42

pesimist последен пат беше виден (како):
28 Јануари 2015