• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од pero_scout

 1. P

  Moneybookers

  И што се деси vlatko175??? Ти пратија повратен одговор нешто или уште нема ништо ? Пошто еве и мене ми пишаа да им пратам копија од сметка ама фрката ми е што неам ниедна сметка на мое име, туку сите сметки се на име на татко ми. Па праат некои фрки ако не е на твое лично име сметката или нема...
 2. P

  Moneybookers

  Како да го изведам тоа, да ја потврдам адресата со сметка за струја??? Пошто глеј кај мене што дава "If you have not received your verification letter, please be patient as it can take 2-5 working days to arrive. Unfortunately we cannot guarantee that your letter will arrive. If this is the...
 3. P

  Moneybookers

  Како да го изведам тоа, да ја потврдам адресата со сметка за струја??? Пошто глеј кај мене што дава "If you have not received your verification letter, please be patient as it can take 2-5 working days to arrive. Unfortunately we cannot guarantee that your letter will arrive. If this is the...
 4. P

  Moneybookers

  zokipp, фала за одговорот чоече :) Пошто јас мислев дека мора да го чекам verification letter-от за да можам да купувам од ebay. Али ок. Фала уште еднаш за одговорот и сеа се надевам дека ке успеам да си купам тоа што сакам :) Позз
 5. P

  Moneybookers

  Луѓе јас си имам еден проблем со МБ па решив вас да ве прашам. Пошто си отворив МБ акаунт и се беше ок арно ама коа пробав да го поврзам со E-bay акаунтот ми искочи мала фрка.Односно во што е работата, првиот чекор при регистрација го направив успешно,без никакви проблеми, односно си ја...
На врв Дно