1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Pero
Последна активност:
26 Јануари 2020
Зачленет:
28 Декември 2010
Мислења:
30
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
60

Ги следи 1

Роденден:
1 Јануари 1980 (Возраст: 40)

Сподели

Pero

Intern, 40

Pero последен пат беше виден (како):
26 Јануари 2020