• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Pepsi Man
Реакции
21
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • И јас исто.
  Некоја книга на МАКЕДОНСКИ од Доналд Трамп или од Bill Rancnc
  zdravo....go procitav tvojot post deka mozes da najdes bilo koja e-book pa aj te molam ako mozes da ja najdesh "digital logic design principles" oti vejke dva dena ja baram ama nemozma da ja najdam....pozzz
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно