1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
pekson
Последна активност:
22 Јули 2019
Зачленет:
16 ноември 2015
Мислења:
15
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
20

Сподели

pekson

Intern

pekson последен пат беше виден (како):
22 Јули 2019