1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
pedro:)
Последна активност:
8 Мај 2020
Зачленет:
30 Јуни 2013
Мислења:
29
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
70
Роденден:
30 Јуни 1991 (Возраст: 28)

Сподели

pedro:)

Intern, 28

pedro:) последен пат беше виден (како):
8 Мај 2020