1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Pece Elektronika
Последна активност:
13 Февруари 2020
Зачленет:
24 Јануари 2016
Мислења:
50
Допаѓања:
55
Поени од трофеи:
40
Пол:
Машко
Роденден:
26 Септември 1982 (Возраст: 37)

Сподели

Pece Elektronika

Gaining Experience, Машко, 37

Pece Elektronika последен пат беше виден (како):
13 Февруари 2020