1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
pcservicebt
Последна активност:
23 Мај 2020 во 07:47
Зачленет:
20 oктомври 2011
Мислења:
19
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
60
Роденден:
18 oктомври 1982 (Возраст: 37)

Сподели

pcservicebt

Intern, 37

pcservicebt последен пат беше виден (како):
23 Мај 2020 во 07:47