1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
pcdownside
Последна активност:
30 Јуни 2020
Зачленет:
31 Јануари 2014
Мислења:
134
Допаѓања:
124
Поени од трофеи:
140

Следачи 1

Пол:
Машко
Локација:
Скопје

Сподели

pcdownside

Gaining Experience, Машко, од Скопје

pcdownside последен пат беше виден (како):
30 Јуни 2020