1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
PBaller
Последна активност:
10 Август 2010
Зачленет:
6 Март 2008
Мислења:
76
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
6 oктомври 1984 (Возраст: 34)

Сподели

PBaller

Intern, 34

PBaller последен пат беше виден (како):
10 Август 2010