1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

pavlestyle's Recent Activity

 1. pavlestyle започна нова тема:

  Samsung Galaxy A7 2018

  Se prodava Samsung Galaxy A7 2018 kupen vo vip vo dekemvri.Telefonot e mnogu malku koristen i e so celosno pakovanje.Podlezi pod...

  IMG-fe985186d82c52c73b6f34d7598bb9bc-V.jpg IMG-60a4c5a7eaad99a7642cded5a9d08eee-V.jpg IMG-bdd92e76ff9701748d84dd49fb91cc43-V.jpg IMG-cd5666ad471beddb7fdd08aaac1223f5-V.jpg IMG-27efacf792c81b5d47ee0b3ba6e14b24-V.jpg IMG-bdd92e76ff9701748d84dd49fb91cc43-V.jpg

  Форум: Продавам

  14 Јули 2019 во 22:30
 2. pavlestyle започна нова тема:

  Продавам Steelseries Rival 300

  Без никаква замерка,многу малце користен. Цена 1500 Контакт 077-791-079

  IMG-5d84e1059519a0f3e741da5b8727b9c6-V.jpg IMG-0765df420344f1174966743467a7e1aa-V.jpg IMG-ad9ad000f474754efaa503a7e41c692a-V.jpg

  Форум: Продавам

  10 Јули 2019 во 21:36