1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат pavlestyle

 1. Transporter444

  Intern, Машко, 20, од Гостивар/Скопје
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  10