1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Pavle12345678
Последна активност:
23 Април 2019 at 20:19
Зачленет:
9 Април 2016
Мислења:
47
Допаѓања:
33
Поени од трофеи:
30
Пол:
Машко
Роденден:
9 Февруари 1991 (Возраст: 28)

Сподели

Pavle12345678

Intern, Машко, 28

Pavle12345678 последен пат беше виден (како):
23 Април 2019 at 20:19