1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
pavle
Зачленет:
1 oктомври 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Роденден:
Мај 30

Сподели

pavle

Intern, Машко

БИДИ ДОБАР, АКО СИ ЛОШ САМО ШТО СИ ЈА ЈАДЕШ СОПСТВЕНАТА ДУША, НИШТО ДРУГО НЕ ПРАВИШ 2 oктомври 2012

  1. tomi
   tomi
   Здраво, како си ?
  2. pavle
   pavle
   БИДИ ДОБАР, АКО СИ ЛОШ САМО ШТО СИ ЈА ЈАДЕШ СОПСТВЕНАТА ДУША, НИШТО ДРУГО НЕ ПРАВИШ
  3. pavle
   pavle
   INSTALIRAV MANYCAM WEB CAMERA, KAJ TREBA DA PROTISNAM DA NAPRAVAM SLIKA? ZNACI NE DA UREDUVAM, DA SLIKAM BUKVALNO KAJ DA PRITISNAM?
   1. tomi
    tomi
    неможеш рачно
    9 ноември 2012
  4. pavle
   pavle
   имам активен eset smart security 5 антивирус, не ми бара ажурирање, како да знам до кога е активен, кога и како да го ажурирам?
   1. tomi
    tomi
    стисни на копчето ажурирај или симни нов антивирус на пример AVG
    9 ноември 2012
  5. pavle
   pavle
   кога ке знам дека сепак има вируси и како да ги исчистам истите?
   1. tomi
    tomi
    ке ти светне антивирусот црвено, за чистењето ке треба да викнеш сервисер неможеш сам многу е комплицирано
    9 ноември 2012
  6. pavle
   pavle
   имам активен eset smart security 5 антивирус, не ми бара ажурирање, како да знам до кога е активен, кога и како да го ажурирам?
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  Мај 30
  Омилен спорт:
  секој
  Интереси:
  се за информатичка технологија