1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
pauly
Последна активност:
19 Јуни 2014
Зачленет:
3 Јуни 2012
Мислења:
49
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
20

Следачи 1

Роденден:
10 Јули 1903 (Возраст: 116)

Сподели

pauly

Intern, 116

pauly последен пат беше виден (како):
19 Јуни 2014