1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Pauc
Последна активност:
12 Март 2017
Зачленет:
10 Април 2007
Мислења:
15
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55

Следачи 1

Роденден:
5 Мај 1988 (Возраст: 32)

Сподели

Pauc

Intern, 32

Pauc последен пат беше виден (како):
12 Март 2017