• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од patka

  1. P

    Microsoft сертификати

    dali ima nekoj sto studira 3+2 na postdiplomski na FINKI. sovet od nekogo, planiram da se zapisam
На врв Дно