1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Password
Последна активност:
7 ноември 2012
Зачленет:
10 Април 2007
Мислења:
393
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
45

Ги следи 1

Сподели

Password

Intern

Password последен пат беше виден (како):
7 ноември 2012