1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Pashata
Последна активност:
29 Јули 2019
Зачленет:
29 Септември 2009
Мислења:
58
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
202

Сподели

Pashata

Intern

Pashata последен пат беше виден (како):
29 Јули 2019