1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ParaziT69
Последна активност:
11 oктомври 2019 во 02:32
Зачленет:
14 Септември 2016
Мислења:
40
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
30
Пол:
Машко
Роденден:
18 Јули 1990 (Возраст: 29)

Сподели

ParaziT69

Intern, Машко, 29

ParaziT69 последен пат беше виден (како):
11 oктомври 2019 во 02:32